Květen 2018

NAROZENINOVÁ AKCE - 20%

25. května 2018 v 22:47 | La Eva


Žiju si svůj dětský sen "La Eva"

19. května 2018 v 20:02 | La Eva

Je to víc jak 30 let, co jsem si začala sbírat a lepit do sešitu výstřižky z časopisů, nejraději jsem měla mámin časopis o módě a kráse "EVA" ve slovenském jazyce (pozn.: náhoda? Náhody přece neexistují...) Ten můj sešit mám dodnes schovaný. A ten, kdo přijde ke mně do salonu a vzpomene si, ráda se s ním "pochlubím". To mi bylo asi tak 11-12 let, když jsem s tím začala. Můj sen bylo jít po základní škole na střední kosmetickou školu ve Znojmě a po ukončení studia pracovat v Ústavu kosmetiky v Praze, kde v té době pracovala Olga Knoblochová - průkopnice kosmetiky a spoluzakladatelka firmy Dermakol. Ona je dodnes mým velkým vzorem.
Ústav kosmetiky Praha byl mů velký holčičí sen! Fakt,vážně! Smějící se Snila jsem o tom snad každý den.
Člověk míní a život mění. Na jaře roku 1989 jsem musela na pokyn rodičů (a rodičům se přece neodmlouvá) jít k přijímacím zkouškám na střední ekonomickou školu (nyní obchodní akademie), kam jsem byla přijata a v září roku 1989 nastoupila. No a v listopadu 1989 jsem už měla na bundě trikoloru a účastnila se studentských "demonstrací".
V roce 1994 jsem s vyznamenáním odmaturovala. Rodiče jsem (dodnes nevím jak) uprosila, aby mě dali na pomaturitní dvouleté studium v Olomouci obor kosmetolog a kosmetička.
Kam jsem se úspěšně dostala a můj "fanatizmus" do kosmetiky a péče řádně uplatnila při pohovorech.
A jak to šlo dál? No trvalo to, než jsem si svůj salonek otevřela. Mezi tím jsem porodila dvě děti, rozvedla se, pracovala pár let jako asistentka a účetní (zde jsem aspoň své studentské vzdělání uplatnila) a věnovala se svým dětem. Až jednou (vlastně je to už skoro 10 let) jsem se přihlásila na inzerát, kde hledali pro administrativu pracovní sílu a současně požadovali znalosti na kosmetické produkty. Moc dlouho jsem tam nevydržela, ale potkala jsem tam pár skvělých lidí, s některými se vídám dodnes. Také jsem potkala skvělé lidičky právě při svých brigádách a poradenství v Biooo a stála jsem i v jejích začátcích. Děkuji za ně/ za vás - vy víte ♡.
Vlastně s francouzskou biokosmetikou La Clarée jsem odstartovala svoji dráhu profesionální kosmetičky.
Právě La Clarée mě přivedlo k názvu mého salonu a loga " La Eva" Nevinný a dodnes na tuto skvělou biokosmetiku ráda vzpomínám.

Prošla jsem si vším: pádem, zklamáním, pomalým stoupáním vzhůru, pak zase sestupem a tak to šlo asi první 3 roky stále dokola, než jsem se usadila, získala stálou klientelu a hlavně důvěru a spokojenost. Je to i místem, které jsem našla a jsem za něj vděčná.
Království La Eva na Královských Vinohradech. Je to místo, kde se cítíme všichni dobře, uvolněnější, otevřenější, ale také zde podporujeme naše zdraví a krásu.
Při těch těžších chvílích mi pomáhala terapie nad knížkami, jako např. od Osho: Harmonie těla a mysli anebo kvůli podnikání a "chuti" to nevzdat od R.Kyosaki a D.Trumpa: Dotek Midase. Tyto dvě knížky doporučuji každému, kdo má se sebou i sebemenší pochybnosti. Někdy stačí málo...

Letos oslavila 3. května "La Eva" osmé narozeniny.
Přeji si a přeji jí hlavně zdraví, plno elánu, pozitivní energie, spokojenosti a pohody, spokojené klienty, štěstí, lásku a aby fungovala aspoň ještě dalších 30 let 🖤.
🌹💕