KRÁLOVSKÁ MASÁŽ TĚLA S ARGITAL

28. března 2018 v 19:58 | La Eva

Masáž patří k nejstarším metodám terapie a má pozitivní vliv na naše zdraví.

Pokud hledáte zklidňující, relaxační a uvolňující masáž a záleží Vám také na používaných přípravcích při ní, našli jste to správné.
Naše pokožka je největším orgánem našeho těla, to co používáme, s čím jsme denně ve styku, co na ni naneseme… to vše má velký vliv na naše zdraví.
Hledáte něco vyjímečného a opravdu kvalitního, používáte bio kosmetiku a ještě něco navíc?

Antroposofická kosmetika Argital všechny tyto požadavky splňuje, ba ještě nám dává něco navíc. Veškeré přípravky mají vliv na všechny tři vrstvy pokožky (epidermis, dermis a hypodermis). Všechny rostlinné oleje pochází z ekologického a biodynamického zemědělství, obsažené léčivé byliny rostou na jižním slunci Itálie, jsou plné energie ze slunce, tepla, jsou bohaté na nenasycené a esenciální mastné kyseliny, dodávají pleti vitamíny A,C a E. Způsob zpracování klade velký vliv na rytmus, tzn.přírodní procesy, jako je střídání dne a noci, světla a tmy, postavení planet, fáze Luny.

Před samotnou masáží si sami vyberete, kterým olejem byste chtěli masáž provést.

Na výběr máte z planetárních olejů:

LUNA - zmírňuje otoky a vyživuje
ZEMĚ - zpevňuje a vyživuje
SLUNCE - omlazuje a vyživuje
SATURN - chrání a vyživuje (více info o planetárních olejích Argital zde: PLANETÁRNÍ OLEJE )

Masáž je určena pro VŠECHNY, nejen pro ty, kteří se cítí unavení, vyčerpaní a touží po nové energii a vitalitě, odbourává stres a sklíčenost.
Je určena i pro ty, kteří hledají něco nové, vyzkoušet jiné tahy masáže, než jsou zvyklí.

Masáž NESMÍ bolet, měla by být příjemná a jemná.
Jde hlavně o prokrvení kůže, tkáně až na svaly, odstraňuje svalovou ztuhlost, spasmy, uvolňuje a prokrvuje svaly a úpony. Jde zde také o odpočinek, relaxaci, uvolnění a celkovou terapii.
Pokud se chodí na masáž pravidelně (cca jednou za 3 až 4 týdny) má ozdravný účinek, vhodná je i na posílení imunity.

POSTUP:

  • začíná se masáží zad, kdy nejprve nasucho udělám lehký strečink přes nahřátý ručník a s masážním míčkem prokrvím kůži, poté začínám na oblasti lopatek a trapéz, přechází se na střední část zad z levé a pravé strany a závěrem masáž beder (oblast křížová) . V sedě promasíruji zvlášť oblast krku a šíje.
  • poté se přechází na masáž obličeje. Nejdříve obličej umyji teplou lázní s přidáním esenciálního dynamizovaného Gold oleje Argital (na výběr máte z těchto esenciálních olejů: Cypřiš, Pomeranč, Grapefruit, Rozmarýn, Levandule) a mycím gelem. Přechází se pak ihned na samotnou lymfatickou masáž hlavy a obličeje, nejdříve nasucho a pak přijde na řadu samotná kosmetická masáž obličeje, krku a dekoltu a mikromasáž očního okolí. Celý postup masáže obličeje a dekoltu je uveden v článku zde. U velmi citlivé a podrážděné pleti používám Hypoalergenní olej na pleť s Violkou. Jinak použiji pleťový Arganový olej s oleji z Mošusové Růže, Levandule, Kadidla a vit.E od Argital. Po masáži se pleť omyje teplou lázní s kapkou esenciálního dynamizovaného Gold oleje Citron.
  • pokračuje se protažením paží a následuje samotná masáž rukou a prstů s planetárním olejem.
  • na závěr přichází lymfatická masáž nohou s planetárním olejem, při které dochází k lehké očistě celého těla, odtoku toxických látek, vody a nastartování metabolismu a celkové imunity. Masáž je jemná, příjemná, navozuje pocit uvolnění a pocitu lehkosti nohou. Více info o lymfatické masáži v článku zde: LYMFATICKÁ MASÁŽ

Délka masáže je 135 minut.

Aktuální ceník na www.kosmetikalaeva.cz

Mají planety sluneční soustavy vliv na nás?

Starověká čínská teorie devíti božstev, říká: "Když se objeví půlměsíc (tzv.Novoluní), krev a čchi (energie, která utváří lidské tělo a udržuje v něm život) začíná sílit a ochranná čchi začíná obíhat. Při Úplňku, krve a čchi je dostatek a svaly jsou silné. Když měsíc ubývá, energetické kanály slábnou, ochranná čchi odchází a zůstává pouze forma." Tedy krev, čchi, svaly a síla energetických kanálů také souvisí s fázemi Měsíce.

Podle astrologů a astronomů a jejich matematických výsledků vyplývá, že například Saturn by měl mít vliv na Zemi téměř dva a půl krát silnější, než má Měsíc.


SLUNCE - je zdrojem energie radosti
LUNA - intuice (má vliv na biorytmy našeho těla a mateřství)
SATURN - strážce karmy a časoprostoru (bdí nad námi a říká nám:"Co zasejeme, to sklidíme".)
ZEMĚ - životNabídka je platná od poloviny dubna 2018.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama