ČÁST 2.- Nové začátky 2018

2. února 2018 v 18:44 | La Eva
.... pokračování Usmívající se.

V první části jsem se Vám zmínila, že jsem se od ledna 2018 stala součástí týmu Body Transformation Team Praha.
Jsme čtyřčlenný tým lidí, kteří Vám mohou pomoci k Vaší cílené změně či už Vás na té cestě k Vašemu cíli provést a pomoct.
Pokud si zvolíte kompletní změnu svého životního směru čekají Vás i různé slevy, akce a výhodnější ceny.
Oficiální stránka našeho týmu je na Facebooku:
Body Transformation Team , kterou spravujeme všichni čtyři společně. Zde nám můžete psát své názory, žádosti o rady, dotazy, popř. objednání se.

Minule jsem Vám představila našeho trenéra Marka a trenérku,výživovou a nutriční terapeutku Terku.
Dnes to budou další dva členové.

Třetím členem týmu je Jana Hanišová. Mladá a zkušená vizážistka a vlasová stylistka. Specializuje se na svatby, večírky, maškarní, reklamní i soukromé focení.


Jana o práci vizážistky snila již od malička. A jednoho dne se její sen stal skutečností. Bylo to v listopadu roku 2011, kdy úspěšně zvládla rekvalifikační kurz na vizážistku. Od té doby se i při svém dalším rozvoji a studiu začala věnovat líčení aktivně. Roky běžely a frekvence líčení se stále zvyšovala a zvyšovala. Získavala stále nové zkušenosti, sledovala trendy a výsledky její práce sklízely úspěchy. V součastnosti se práci profesionální vizážistky věnuje na 100% a přiznává, že ji tato práce opravdu naplňuje. Zkrátka není nad to, když člověka práce baví. Tou nejlepší odměnou je pak vidět její klientky spokojené, šťastné a krásné. Ano, každá žena je krásná a Jana tuto krásu dokáže ještě více zvýraznit. Ráda pak pozoruje ty překvapené reakce. Ať už přímo dotyčných ženy či jejich okolí... Proč se svěřit do rukou profesionální vizážistky? Protože zdaleka ne každá žena se umí perfektně nalíčit. Ať už je to z časových důvodů nebo nedostatkem zkušeností či chybějího vybavení, nedostatkem odvahy zkusit něco nového. Baví ji proměnit své klientky v dokonale krásné ženy. Velkou výzvou jsou zejména kompletní proměny. Jeden čas se i aktivně podílela na proměnách pod záštitou charity Veroniky Kašákové a Solarium Caffé. Byl to pro mní opravdový zážitek a vzpomínky k nezaplacení. Poznejte svou krásu a svěřte se do její péče. Nechte se hýčkat. Zkuste změnu. Pevně věříme, že s výsledkem její práce budete více než spokojené.

Služby:
 • Líčení a účesy za dobré ceny na plesy, večírky, svatby, focení a veškeré jiné příležitosti kdy chcete vypadat nádherně a zaujmout okolí.
Tel: +420 723 926 684

E-mail: j.hanisova@seznam.cz
Čtvrtým členem týmu je kosmetička a "bio"žena Eva Usmívající se , která se svému dětskému a naplněnému snu věnuje víc, jak čtvrtstoletí a má svůj salon "La Eva" na Královských Vinohradech.


Eva je kosmetička, kosmetolog, odborný poradce pro organickou a přírodní kosmetiku a péči o tělo, masérka pro relaxační, uvolňující, lymfatické a antistresové masáže s působností mimo oblast zdravotnictví. Je držitelkou certifikátu "Ošetření organickou kosmetikou Dr.Hauschka" ,"Ošetření bio kosmetikou SantaVerde" ," Lymfatické drenážní techniky, mikromasáž očního okolí " , " Reflexní a bodové masáže" .
Práce kosmetičky je pro ni splněným snem od dětství. Vždy si přála, aby dělala lidi spokojenější , zdravější a krásnější a pomohla jim najít i vnitřní krásu a celistvost, v tomto "duchu" svoji práci vykonává.
Její práce je založena na více, jak 25 letech získaných a praktikovaných masážních postupech, seminářích, školeních, škole a kurzech a zdokonalování sebe sama v oblasti přírodní a organické kosmetiky. Hlavní důraz klade na masážní postupy a organickou kosmetiku, se kterou pracuje.
Tím nastaví přirozený metabolický proces pokožky a pleti, aby správně fungovala. Pracuje pouze s organickou kosmetikou a organickými a přírodními oleji, které patří mezi nejkvalitnější ve světovém měřítku. Vhodné i pro vegany. Upřednostňuje kvalitu, ne kvantitu a laskavou, harmonickou a kvalitní individuální péči pro každého klienta zvlášť.

Služby:
 • Natural & Organic kosmetika
 • Dr. Hauschka
 • kosmetické ošetření
 • lymfatické manuální masáže
 • masáže pro harmonii těla a pleti
 • těhotenské masáže
 • poradenství v péči o pleť přírodní a organickou kosmetikou
 • celostní péče o tělo a pleť
 • detoxikační kůry včetně jídelníčku
 • veganství
 • celostní a tradiční čínská medicína
Tel: +420 737 678 523

E-mail: KosmetikaLaEva@seznam.cz

Co závěrem dodat? Přejeme si, aby Vám s námi bylo dobře a byli jste 100% spokojení.

" NÁM NEJSTE LHOSTEJNÍ" 🖤

Váš Body Transforamtion Team Líbající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama