Zimní akce na "Antistresovou masáž těla La Eva" v délce 100 minut

14. ledna 2018 v 13:34 | La Eva


Leden je měsícem největšího klidu a úspory energie pro naše tělo. Podle TČM je vhodné hodně odpočívat, spát, dopřávat si méně stresujících a vyčerpávajících aktivit. Jíst jídlo převážně vařené a pečené, do každého jidla by mělo být vneseno teplo varem.

Proto jsem se rozhodla Vám toto zimní období trošku zpestřit a přináším nabídku na uvolňující antistresovou masáž těla v délce 100 minut se SLEVOU 25% .
Veškeré info o cenách najdete na mých stránkách: www.kosmetikalaeva.cz

Nabídka je platná od 14. ledna do 28. února 2018.
Cena po slevě je 750 Kč.
Délka masáže je čistých 100 minut.

POSTUP:

- jemná uvolňující a zklidňující masáž v pomalejším a klidném rytmu, s kvalitním aroma olejem, při tlumeném světle a hudbě a která trvá 100 minut...
Masáž je určena pro VŠECHNY, nejen pro ty, kteří se cítí unavení, vyčerpaní a touží po nové energii a vitalitě, odbourává stres a sklíčenost.
Je určena i pro ty, kteří hledají něco nové, vyzkoušet jiné tahy masáže, než jsou zvyklí.
Většinou se přizpůsobuji klientovi, jakou si přeje intenzitu. Nejžádanější je střední.
Masáž NESMÍ bolet, měla by být příjemná!
Jde hlavně o prokrvení kůže, tkáně až na svaly, odstraňuje svalovou ztuhlost, spasmy, uvolňuje a prokrvuje svaly a úpony. Jde zde hlavně také o odpočinek, relaxaci, uvolnění a celkovou terapii, když se chodí na masáž pravidelně má ozdravný účinek, vhodná je i na imunitu.
Nejdříve začínám masáží zad, promasírováním horní části zad, okolí lopatek, krční a okolí hrudní páteře, šíjové oblasti a ramen, poté se pokračuje z každé strany na střední část zad a přechází se postupně na část bederní (křížovou). Masáž se zakončí uvolňujícím promasírováním krční a šíjové oblasti a spodní části lebky vsedě.
Používané přípravky při masáži jsou v organické bio kvalitě a na výběr z několika druhů vonných esencí pro aromaterapii. V zimě vede pomeranč a levandule.
Poté pokračuji masáží rukou, které uvolním v ramenou a pak masíruji prsty a hřbety rukou.
"Končí se" masáží nohou, konkrétně lymfatickou masáží dolních končetin, při které dochází k očistě celého těla, odtoku toxických látek, vody a nastartování metabolismu a celkové imunity. Masáž je jemná, příjemná, navozuje pocit uvolnění a pocitu lehkosti nohou.
Při lymfatické masáži používám menší množství organického bio kokosového oleje, do kterého přidávám: rozmarýnový, citronový éterický olej a pár kapek lemongrass.
TĚŠÍM SE NA VÁS! Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama