Jarní očista "La Eva"

21. ledna 2018 v 18:38 | La Eva

Letos (v roce 2018) začíná biologické jaro (a také současně Nový Čínský rok) 16.února s Novoluním.
Je to vhodný čas k probuzení a nastartování těla po zimním "spánku" a útlumu, povzbuzení činnosti jater a očistě po "vánočním obžerství" Smějící se.

Kompletní jídelníček pro detox jsem Vám rozepsala v článku v srpnu 2016.

Pokud se pro kompletní očistu (detox) rozhodnete, úprava stravy je jedna z nejdůležitějších věcí, dále doporučuji zařazení Chlorelly, Spiruliny, Mladého ječmene, Detoxinu, Čistícího čaje a pro podporu funkce jater je skvělý olej z Ostropestřce Mariánského (viz obrázek).
Vše je také uvedeno v článku s jídelníčkem.

A proč je vhodné aplikovat lymfatické masáže spolu s úpravou stravy a zařazením doplňků pro očistu a podporu funkce jater?
O lymfatických masážích jsem také napsala již dost.
Běžný článek o tom, co jsou lymfatické masáže, proč, kdy, jak často, pro koho atd....a jak znáte většinou z internetu, popř.od svého lékaře, jsem napsala v článku už v dubnu roku 2015.
Tak trošku jinak, co se moc o lymfatické masáži nepíše a ti, kdo se nezajímají, tak neví, jaké má velké zdravotní účinky pro naše tělo, ale i krásu, metabolismus, rovnováhu hormonů, včetně početí, úpravy menstruačního cyklu, povzbuzující a anti-age účinky. To vše a jiné se dočtete v mém článku ze září 2017.

Na očistu byste si měli především udělat čas, vždy minimálně na 3 dny předem si sestavit stravovací plán, koupit a připravit jídlo (nejlépe vařené doma), nezapomínat brát také pravidelně doplňky, dostatečně pít a dopřát si také čas na lymfatické masáže, užít si je jako "odměnu" a relax pro své tělo. "Zanedbatelný" a vedlejší účinek lymfatických masáží dolních končetin je ten, že budete mít hladkou a pevnou kůži a o nějaký ten centimetr méně. Doposud byl největší váhový úbytek 8kg a 6cm přes stehna za 4 týdny dodržování jídleníčku s masážemi.

Rok 2018 nám v únoru nepřinese Úplněk, pouze Novoluní, které je vhodné pro nové začátky, nastartování a podporu imunity. Zato Úplněk bude v lednu a březnu 2018 rovnou dvakrát; a to 2. a 31.den v měsíci. Máme se nač těšit Usmívající se.

Veškeré věci, tipy, názory, rady a zkušenosti, které zde uvádím a doporučuji, jsou souhrnem několika let mých zkušeností s klienty a sobě samotné. Ne každý rezonuje nebo souhlasí s mým názorem či přesvědčením. Záleží to pouze na Vás do jaké míry jste schopni všechny zde uvedené rady dodržovat a pojmout .
Pokud Vám některé nejsou vlastní nebudete je dále rozvíjet a ba naopak , budete je zanedbávat, účinky nepřijdou nebo budou zanedbatelné.

Vše, co děláte by Vám mělo být vlastní, měli byste tomu věřit a těšit se na to.

P.S. ptáte se také, kde doplňky stravy a většinu bio potravin nakupuji.
Upřednostňuji bio výrobky, některé kupuji v DM drogerii, zdravé výživě (malých obchůdcích), také v Country Life prodejnách (e-shopu), prodejnách Lídl, něco má i Globus.
Doplňky stravy, tinktury, oleje... ráda nakupuji v OD Kotva v Biooo - přírodní kosmetika. Tam najdete skoro vše a cenově výhodně.

Držím Vám všem palce a budu se na Vás těšit na lymfatických masážích.
(služby najdete na mých stránkách www.kosmetikalaeva.cz)
💚
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama