Říjen 2017

Adventní víkendy s "RITUÁLEM LA EVA" se slevou 15%

15. října 2017 v 20:00 | La Eva

Podzim je v plné kráse a babí léto se k nám letos vrátilo aspoň na chvíli v říjnu.
Do Vánoc zbývá (když jsem článěk psala) už jen ... (70) dnů a čas se neúprosně krátí.

I letos jsem si pro Vás připravila adventní víkendy s "Rituálem La Eva" se slevou 15%.
Tentokrát to jsou soboty ve třech časech:

25. listopadu od 10:30 , 14:00 a 17:00
2. prosince od 10:30, 14:00 a 17:00
9. prosince od 10:30, 14:00 a 17:00
16. prosince od 10:30, 14:00 a 17:00

a přidala jsem pak také i některé neděle a to 1. a 2. adventní.

Cena po slevě = 1275,- Kč ( ceník na www.kosmetikalaeva.cz )

Délka ošetření je 135 minut.

Každý "zúčastněný a opečovávaný" obdrží malý bio dáreček a bude zařazen do slosování o masáž těla v délce 90 minut (1.místo).
Losování proběhne během vánočních svátků. Vítěze se dozvíte na mých facebookových stránkách Kosmetika La Eva a vítěze také budu informovat mailem nebo smskou.
Kvůli velkému zájmu budou vylosováni 3 zúčastněné...
2.místo je balíček s minipřípravky Dr.Hauschka
3. místo sada vánočních bio čajů značky Sonnentor.

Aroma "Rituál La Eva" pro Vaši pleť a tělo dokáže uvolnit Vaše smysly, tělo, zharomonizovat a nastavit rovnováhu, ošetřit a zklidnit pleť, díky rytmické masáži povzudí i Váš metabolismus a přirozené biorytmy těla.
Balíček se skládá z kosmetického ošetření a masáže dle vlastního výběru ze tří druhů masáží (v nabídce je masáž zad, lymfatická masáž nohou nebo reflexní masáž chodidel).
Při celém ošetření pracuji s bio a aroma oleji a při kosmetickém ošetření používám bio kosmetiku Dr.Hauschka.
Více informací o "Rituálu La Eva" a celý postup se dozvíte v článku z listopadu r.2015.

Podmínky:
  • platba předem na účet (na fakturu)
  • rušení termínu minimálně 48 hodin před objednaným termínem, méně jak 48 hodin pře objednaným termínem storno poplatek 100% z ceny
  • vypnout po příchodu telefon
  • udělat si na sebe čas Usmívající se

TĚŠÍM SE NA VÁS!

VAŠE La Eva Líbající

Květové vody a bylinná tonika na pleť

8. října 2017 v 19:58 | La Eva


Opět jsem po krátké odmlce zde. Mrkající

Tentokrát jsem se delší čas (dá se vlastně říct, že je to víc, jak rok) zaměřila na kvalitni květové vody a bylinná tonika. Proč jsou tolik důležitá? Jsou důležitější někdy, než denní krém a o noční péči ani nemluvě. Ta je nevyhnutelností a noční péče znamená:
- důkladné odlíčení (opravdu důkladné a s kvalitními přípravky)
- dodat kůži na noční spánek hydrataci a podpořit regeneraci buněk a vylučování nežádoucích látek (v noci kůže nepřijímá, ale naopak se zbavuje nečistot, škodlivin a hlavně REGENERUJE). Aby důkladně regenerovala, je třeba podpořit její přirozené rytmy právě správně zvolenou květovou vodou či bylinným tonikem.
Jak? To, že na sebe na noc naplácáte výživný noční krém nebo i oční, naopak, kůži nepotěšíte...
O noční péči jsem psala v článcích v lednu 2017.
Na dotaz: "Proč teda vyrábí noční krémy?" Marketingový trh a poptávka si to žádá. Tak proč ne, že?

Ale zpět ke květovým vodám a bylinným tonikám. Opět, vybírám a vybrala jsem si ty kvalitnější. Více jak před rokem, než se mi dostala do rukou Růžová voda od Gravier, používala jsem hydrolát z Růže od Nobilis. Je též celkem kvalitní, ale.... když najdete něco lepší, kvalitnější, čistší, sáhnete po tom raději a zpět se už neohlížíte. Proto ji u mě už nenajdete.

Na první místo řadím bezkonkurenčně Růžovou vodu od Gravier. Je čistá, bez přidané vody, alkoholu, glycerínu, první jakosti, bio. Obsahuje jen necelé procento výtažku z červené ředkve pro konzervaci a pro ještě větší péči obsahuje také olej z damašské růže. Moje klientky si ji také hodně oblíbily Líbající. Nedám na ni opravdu dopustit. Více se o ní dočtete v článku ze září 2016. Jediné, co bych jí "vytkla" je rozprašovač. Mohl by být jemnější. Ale řeším to tím, že si ji přelévám do jiné lahvičky s jemným rozprašovačem.


Na druhé místo řadím bylinné tonikum od Dr.Hauschka. Cenově se pohybuje skoro navrcholu všech vod, podporuje přirozenou funkci pleti a v noci regeneruje. Obsahuje aktivní substance z rostlin, které aktivují přirozené rytmy pleti. Má skvělé balení ve skleněné lahvičce a jemný rozprašovač. Vytýkám jí to, že při narušené (nemocné) pleti např. ekzémy, Rosacea ji dráždí a nedá se používat, idkyž je řazena v kategorii pro citlivou pleť.

Třetí místo patří z mého pohledu k přípravkům značky Argital. Nakoupila a nakupuji v Biooo, odtud mám většinu přípravků (mimo značky Dr.Hauschka a Gravier).
Argital je italská značka,mají také svoje biodynamické zpracování a složením jsou také čistá. Volila jsem dva druhy tonik a to na mastnější pleť Rugiada, s obsahem levandule, rozmarýnu, pelargonie a máty. Stabilizuje mazové žlázy, stahuje póry, zklidňuje a regeneruje.
Druhé tonikum je s obsahem Violky, je vhodné pro podrážděnou pleť s Rosaceou, dermatitidou,ekzemy. Dále obsahuje růži, meduňku, vilín, měsíček, arniku a zelený jíl. Zmírňuje pnutí pleti, zarudnutí, svědění, zklidňuje a působí protizánětlivě.
Toto tonikum patří také k těm cenově dražším. Lahvička a rozprašovač jsou ale top.

Na čtvrté místo řadím sice dobrou značku Martinu Gebhardt, ale Růžová voda od nich, dle mých zkušeností, mohla být ještě o fous lepší. Je složena z několika druhů růží, ibišku, vilínu, ale také vody a malého množství alkoholu a na dokonalosti jí dodává i nepatrné množství zlata a stříbra, ale také oleje z damašské růže, které jsou v péči o zralou pleť skvělé. Má dobrou lahvičku i rozpračovač. Certifikát Demeter hovoří za vše. Kvalita a zpracování rostlin je top.

Vyzkoušela jsem na dočištění pleti růžovou micelární vodu od Coslys. Obsahuje výtažek z damašské růže, violku, aloe vera a výtažek z bio bavlny. Je vhodná na dočištění pleti, odlíčí oční make-up a dočistí pleť. Doporučuji opláchnout vodou!
Za zkoušku stála, ale až ji vypotřebuji, asi ji už nekoupím. Vrátím se zpět na dočištění pleti k Růžové vodě od Gravier, kterou můžete na dočištění také použít. Stačí lehce navlhčit vlažnou vodou tamponek a poté pár střiků Růžové vody, tak dočišťuji pleť. Oplachovat už nemusíte!

Pokud budete vybírat květové vody a bylinná tonika, čtěte hlavně složení, oblast, odkud pochází rostliny, dívejte se na množství (obsah lahvičky) a certifikáty, ale také funkční rozprašovač.
Teď už Vám nezbývá nic jiné, než hydratovat, hydratovat, hydratovat. Nastávající počasí si to žádá už kvůli rozdílům teplot (venku a v místnostech). Přes den nazapomeňte na kvalitní ochranný denní krém a oční krém.

Mějte se "Růžově" a hýčkejte se!

VAŠE LA EVA Líbající