Prostě "jenom tak"

23. dubna 2017 v 20:56 | La EvaŽIVOT OČIMA LA EVA - DÍL 22.

Duben se chýlí neúprosně ke konci a já mám pocit, že ten čas a s ním i život, děsně rychle letí.
Mé nejoblíbenější měsíce roku začaly - duben, květen a červen. Pokud bych měla vsadit a vybrat jen jeden, mám jasno, je to květen. Vždyť mám dvakrát narozeniny Usmívající se (jedny mého splněného snu, kdy jsem si šla pro živnostenský list, letos to budou sedmé) a pak moje osobní. Ale nejen to, květen je přelomové období, jaro přechází v biologické léto, dozrává ovoce, hlavně to červené, které posiluje dráhu srdce (jahody, třešně).
Každé období má své kouzlo.

Do konce přelomového období nám zbývají 4 týdny a ti, kteří je chtějí využít pro své tělo a zdraví a ještě něco po tuhé zimě udělat, máte nejvyšší čas.
Ve středu 26. dubna 2017 nastane Novoluní, čas pro nové začátky, změnu k novému, čistému, k novým možnostem, vztahům, posílení těla a podpoře k regeneraci pleti a pokožky.

O detoxu (očistných kůrách) zde psát nebudu, tomu jsou věnovány konkrétní články, kde se vše potřebné dozvíte. Pokud se necítíte na očistu, nemáte dostatek času a slabou imunitu, zaměřte se alespoň na posílení se zelenými superpotravinami a popř. lymfatické masáže, které nastartují imunitu a metabolismus těla.
Totéž věnujte své pleti, podpořte její přirozený metabolismus s kůrou (např.od Dr.Hauschka), regeneračním sérem a kosmetickou a lymfatickou masáží pleti.
V neposlední řadě nezapomínejte na pravidelný pohyb, sportovní aktivity a poté si dopřejte kartáčování či peeling ve sprše a následně s pečujícími oleji (např.od Dr.Hauschka).

Rok 2017 je celý o riskování, přesnosti, nevzdávání se, vášnivosti, připravenosti, rozhodnosti, plánování a dokončování, dosažení cílů, o lásce a štěstí, ukončení všeho,co nemá pevné základy...to je ohnivý kohout.
Nezapomínejte, že vše začíná u Vás, jen na Vás je, jak se "tomu či onu" postavíte, jak rozhodnete. Každý den máte ve Vašich rukou, pokud se budete mračit, mračit se budou i ostatní kolem Vás a na Vás, pokud nebude dobře Vám, nebude dobře nikomu kolem Vás i tomu, co tvoříte a věnujete čas...

Nemusíte dělat velké věci, stačí, když budete šťastní

....(každý den).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 23. dubna 2017 v 22:43 | Reagovat

Dnes jsem vedla diskuzi o tom co člověk vydá to také dostane....
Děkuji za potvrzení.

2 Hanka Hanka | Web | 24. dubna 2017 v 18:03 | Reagovat

Řekla bych, že nastává nejkrásnější období roku, kdy příroda ukazuje svou nádhernou tvář!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama