Večerní péče - díl 1.

29. ledna 2017 v 18:04 | La Eva
Víte, co je pro Vaši pleť jeden z nejdůležitějších kroků?
V mládí tím oddalujete předčasnou tvorbu vrásek a předčasný úbytek kolagenu a elastinu, netvoří se černé tečky, neucpávají se póry, pleť je zdravá, rozzářená a správně funguje její metabolismus.
Tím největším kouzlem je důkladné večerní odlíčení.
A proč právě to? Už jsem to psala a zmiňovala několikrát a moji klienti to moc dobře ví a potvrdí.
Právě v noci náš celý organismus a hlavně i naše pleť regeneruje a čistí, hojí se drobné trhlinky na kůži, tělo nepřijímá, ale naopak vylučuje. Aby mohla pleť dobře vylučovat a čistit se, regenerovat, je právě důležité, aby měla čím vylučovat, tj. kůží, póry, které musí být důkladně čisté.

A jak na to? Stačí 5 správných kroků k večerní očistě.

  1. ODLÍČENÍ OČNÍHO MAKE-UPU - navlhčete vlažnou vodou vatový tampon, na který nanesete čistící pleťové mléko či odličovací oční micelární gel, přiložte na oční víčka a řasy a JEMNÝMI pohyby setřete směrem od vnitřního koutku oka k vnějšímu (směrem ven). Dočistěte řasy a obočí. Poté vše opláchněte teplou vodou !
  2. ODLÍČENÍ MAKE-UPU - navlhčete pleť teplou vodou, použijte kosmetickou houbičku, kterou také namočte do teplé vody (můžete použít pro lepší pocit a zklidnění i bylinné koupele Dr.Hauschka - na výběr máte od Levandulové, Šalvějové, Citronové, Růžové, Mandlové a Jehličnanové), na konečky prstů aplikujte mycí gel nebo čistící pleťové mléko (podle typu pleti) a krouživými pohyby emulgujeme nečistoty na pleti. Poté opláchněte teplou vodou a stírejte kosmetickou houbičkou namočenou ve vodní bylinné lázni, postup opakujte nejméně dvakrát, dokud je pleť dokonale čistá. Na závěr opláchněte pleť vlažnou vodou.
  3. DOČIŠTĚNÍ PÓRŮ - k dočištění pórů a použití Čistícího krému od Dr.Hauschka předejdete k usazování nečistot a tvoření černých teček. Je to jedinný přípravek, na který jsem hrdá, že existuje a doposud jsem nenašla jiný, který takto funguje. Jeho použití je jedinečné, vyžaduje správnost provedení, jinak nefunguje. Postačí Vám ráno a hlavně večer 1 minuta, jak já říkám "ťupání" a jste dokonalé Usmívající se. Správnost použití Vám ukáže Vaše kosmetička při kosmetickém ošetření (ty, které používají přípravky Dr.Hauschka) nebo vyškolený poradce na prodejně s bio kosmetikou Dr.Hauschka. Používá se na odlíčenou pleť, s teplou vodou. 1,5 - 2 cm Čistícího krému nanesete na vodou navlhčené špičky prstů a jemným "vťukáváním" vtlačujete do mokré pleti - NE krouživé pohyby jako u peelingu! Tím, že vtlačíte Čistící krém do pórů, nabalí na sebe maz a nečistoty. Poté smyjete teplou vodu a na závěr studenou až ledovou pro uzavření pórů.
Další a poslední dva kroky pro regeneraci pleti během spánku se dočtete v příštím článku.

Zapomeňte na noční výživné krémy a obzvlášť i ty oční. Někde jsem dokonce našla výrobce na noční liftingový krém - přírodní. Větší hloupost jsem neviděla! Oční a liftingové pleťové krémy fungují pouze s metabolismem a mimikou tváře, tzn., že se používají hlavně a jen ráno!


....pokračování příště. Mrkající
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blanka Blanka | 30. ledna 2017 v 21:24 | Reagovat

A to jsem myslela, ze už to ve svem věku vím. Zase jsem o trochu chytřejší. Dekuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama