Nevěřte "všemu", co píšou...

26. září 2016 v 13:32 | La Eva

ŽIVOT OČIMA LA EVA - DÍL 19.

Rad, tipů, "mouder" , doporučení a článků je nespočet. Kdo se má pak v tom vyznat !?
Znáte to, trpíte nějakým problémem a začnete "gúglit", hledáte diskuse, reference a co, kde, kdo napsal a místo toho, abyste našli tolik očekávanou radu zjistíte, že "nesmíte" vlastně nic.

Ráda bych VÁS VŠECHNY vyzvala k tomu, pokud něco hledáte a chcete se dozvědět více o určitém problému, doporučení apod. hledejte u ověřených zdrojů.
Jako příkladu uvedu:
- spousta masérských studií píše a i na internetu jsem se dočetla, že není vhodné provádět veškeré masáže při křečových žilách, při menstruaci, vysokém krevním tlaku, těhotenství, zánětech atd.
Za mě doporučuji to nejdůležitější - naslouchejte vlastnímu tělu, ono Vám samo řekne, co je pro něj nejlepší. Každý jsme individuální a jedinečný, někomu může vyhovovat "to" a druhému "ono". A hlavně !!! Poraďte se s tím, ke komu chodíte či jdete. Předpokládám, že pokud někdo vykonává práci s lidmi, obzvláště s Vaším zdravím, s čímž souvisí masáže, kosmetické ošetření, lymfatické masáže, je natolik zkušený a zodopovědný za to, co Vám doporučí.

To, co každý dělá je jeho jméno, jeho "značka". Je to takový osobní slib sám sobě, který je odrazem jeho těla, jeho mysli, jeho duše. A pokud je zodpovědný, nedovolí si svůj slib porušit, protože by tím zničil sám sebe, svoji "značku". A já jsem si takový slib dala už dávno!
Vím, že nemohu vycházet každému vstříc, nikdy nebudu vyhovovat VŠEM, ale pokud nebudu šťastná já sama, nebudou šťastní a spokojení ti kolem mě i moji klienti a budou mi věřit.
Proto chci vždy znát Váš zdravotní stav, krátká konzultace, pokud Vás neznám, je podmínkou.
Nezapomínejte, že VŠE SOUVISÍ SE VŠÍM.

Některá studia se chrání raději tím, že vypíšou desítky kontraindikací místo toho, aby to s Vámi osobně probrali. Chápu, ale pak právě vznikají "fámy a tam ta paní povídala, tam píšou..." a když pak klientovi doporučím pravý opak, diví se a někteří nevěří.

Jak jsem již napsala, dala jsem si slib a ten nikdy neporuším, protože ikdyž by to NIKDO nevěděl, že jsem ho porušila, budu to přeci vědět JÁ !
Vždy mi šlo a jde o to, dohodnout se s klientem osobně a sestavit mu péči namíru.
Některé věci cítím a nedokážu vysvětli proč právě to či ono, ale intuice nikdy nezklame...

Nechejte o sebe pečovat tam, kde jim na Vás záleží.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irena Irena | Web | 27. září 2016 v 18:39 | Reagovat

Tak tohle sedí, díky!

2 Blanka Blanka | 29. září 2016 v 12:30 | Reagovat

Přesně tak, Evička to prostě cítí a nikdy nedělá nic o čem by nebyla přesvědčená, že to je pro mě to správné...

3 MaikelM MaikelM | E-mail | 17. ledna 2017 v 8:44 | Reagovat

I found this page on 16th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama