Oslavte konec léta s "Rituálem La Eva" se slevou 15%

14. července 2016 v 15:36 | La Eva

Léto se zítra, 15.července, přehoupne do své druhé poloviny. Přesněji to biologické. Podle TČM (tradiční čínské medicíny) nastává období pozdního léta.
V přírodě je vše nyní na svém vrcholu, zraje obilí, dozrává ovoce, zelenina, veškeré plodiny, včely sbírají poslední pyl z květů a pomalu se krátí den (Já říkám, že: Slunce déle spí Usmívající se).

Všude jsou letní výprodeje a slevy, tak jsem si říkala, že nabídnu i já svým klientům letní akci na Váš oblíbený balíček " Rituál La Eva" se slevou 15% ( 1500,- obvykle, nyní 1275,- Kč).
Akce je platná od 15.7. do 28.8.2016 (kdy nastáva biologický podzim).

Aroma rituál "La Eva" pro Vaši pleť a tělo dokáže uvolnit Vaše smysly, tělo, zharmonizovat a nastavit rovnováhu, ošetřit a zklidnit pleť.
Balíček se skládá z kosmetického ošetření a masáže dle vlastního výběru (v nabídce je masáž zad, lymfatická masáž nohou nebo reflexní masážch chodidel s lehkou masáží nohou).
Délka celého ošetření je 135 minut.
Celý postup najdete podrobně popsaný v mém článku z listopadu 2015: Rituál La Eva pro Vaši pleť a tělo ( http://bioamalka.blog.cz/1511/ritual-la-eva-pro-vasi-plet-a-telo ).
Užijte si léto a prázdniny v plné parádě a budu se na Vás těšit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama