Rituál "La Eva" pro Vaši pleť a tělo s přípravky Dr.Hauschka

8. listopadu 2015 v 21:01 | La Eva

Aroma "Rituál La Eva" pro Vaši pleť a tělo dokáže uvolnit Vaše smysly, tělo, zharmonizovat a nastavit rovnováhu, ošetřit a zklidnit pleť, díky rytmické masáži povzbudí Váš metabolismus a biorytmy.
Balíček se skládá z kosmetického ošetření a masáže dle vlastního výběru (v nabídce je masáž zad, lymfatická masáž nohou nebo reflexní masáží chodidel).

Cílem ošetření je "holistický - celostní " přístup v péči o pleť a tělo. Tajemství krásy máme každý ukrytý sám v sobě, ale tisíce let staré techniky a metody masážních tahů, počtů opakování, celý koncept ošetření a postup v nanášení přípravků, dělá celé toto ošetření jedinečné. Tak jak se střídá denní a noční rytmus a probouzí energii těla, nechá ji volně plout po celém těle a uvádí ji do stavu harmonie, tak stejně byla vyvinuta bio kosmetika, se kterou pracuji. Při výrobě je použito přes více jak sto různých druhů rostlinných výtažků, minerálních a organických substancí, které pocházejí z přírody. Podporují správnou funkci pokožky, stimulují zdravou rovnováhu pokožky a aktivují její přirozené síly, které vedou k vlastní nápravě.

Ošetření je určeno pro VŠECHNY, nejen pro ty, kteří se cítí unavení, vyčerpaní a touží po nové energii a vitalitě, odbourává stres a sklíčenost, je určeno i pro ty, kteří hledají to správné kosmetické ošetření a relaxaci s masáží, ale i kdo má problémy s pletí.
Smyslem celého ošetření je navození uvolnění a hluboké relaxace, podpoření funkce a obnově pleti.

Ti, kteří si vyberou masáž zad se budou cítit uvolnění a zrelaxovaní. Masáž zad začíná promasírováním horní části zad, okolí lopatek, krční a okolí hrudní páteře, šíjové oblasti a ramen, poté se pokračuje přes střední část zad a přechází se postupně na část bederní. Masáž se zakončí uvolňujícím promasírováním krční oblasti a spodní části lebky.
Používané přípravky jsou v organické kvalitě a na výběr z několika druhů vonných esencí pro aromaterapii.
Při masáži nohou, konkrétně lymfatické masáži dolních končetin, dochází k očistě celého těla, odtoku toxických látek, vody a nastartování metabolismu a celkové imunity. Masáž je jemná, příjemná, navozuje pocit uvolnění a pocitu lehkosti nohou, vyhlazení pokožky.
Při lymfatické masáži používám malé množství bio oleje a mezi oblíbené patří: rozmarýnový, citronový, skořicový a také lemongrass s kapkou rozmarýnu.
Reflexní masáž chodidel je tlaková masáž nervových zakončení bodů na ploskách nohou a tím se aktivuje a stimuluje celé tělo...každý bod = orgán či oblast těla (oči,uši,páteř...). Reflexní terapie je i účinnou pomocí při akutních či chronických onemocněních. Provádí se nasucho.
Poté pro "dobrý pocit" lehce promasíruji s aroma balzámem nožky až po kolena.

Většinou provádím masáže před kosmetickým ošetřením (kromě masáže lymfatické, která je vhodnější až po kosmetickém ošetření). Masáže jsou v délce 45 minut.


Co Vás čeká při kosmetickém ošetření?
Aromarituál kosmetického ošetření začíná omýváním pleti, krku a dekoltu teplými kompresemi s přísadou vonných bylinných esencí od Dr.Hauschka ( na výběr Růže, Levandule, Šalvěj, pro muže Jehličnanová koupel nebo Rozmarýn ), dokonalé a důsledné odlíčení a očištění pleti od make-upu a nečistot s pomocí mycího bio gelu a čistícího mléka. Poté následuje jemný peeling z jojoby (voskové kuličky), opětovné nahřívání pleti teplými kompresemi za účelem otevření a uvolnění nečistot z pórů a na přání klienta úprava obočí.
Po hloubkovém čistění (dle typu pleti) následuje hloubková čistící bylinná maska pro oživení a dočištění pórů, která oživuje, vypíná, detoxikuje pleť a je ponechána na obličeji, krku a dekoltu 10 minut, během kterých se budu věnovat Vašim rukám uvolňující masáží s vonným a pěstícím balzámem. Po omytí a odstranění čistící masky následuje maska číslo 2: výživná, hydratační, regenerační maska, která vypíná, vyživuje, hydratuje, rozjasňuje, rozzařuje, zklidňuje a sjednocuje pleť, ponechá se na pleti, krku a dekoltu cca 8 - 15 minut (dle typu pleti), při které klient v klidu odpočívá na lehátku s relaxační hudbou.
Samotným a nejlepším krokem, který mají klienti nejraději, ale i já Mrkající je francouzská masáž obličeje, krku a dekoltu s mandlovým olejem s kapkou růžového oleje. Samotná masáž je jedinečným ritálem v oblasti péči o Vaši pleť, aktivuje a stimuluje kolagenová a elastinová vlákna, lehce vypíná a vyhlazuje jemné vrásky, ty hlubší zjemňuje, aktivuje lymfatický systém v horní části těla, odvádí vodu a toxiny a tím zmírňuje otoky obličeje a očního okolí. Při mastnější a nečisté pleti dochází k pozvolnému čištění a stáhnutí pórů a mazových žlázek a redukci tvorby mazu. Dává pokožku do rovnováhy, aby poté při domácí péči Vaše přírodní či organická kosmetika fungovala.
Závěrečné omývání pleti s citronově vonnou teplou kompresí, která oživuje a aktivuje pleť, dočištění obličeje růžovým hydrolátem, nanesení bylinného tonika na pleť, očního balzámu či regeneračního očního krému na oblast očního okolí, aplikace pleťového krému a "probuzení" a protažení klienta.
Délka kosmetického ošetření cca 90 minut, někdy i déle (dle typu pleti).


Celý balíček ošetření " La Eva" jsem si sestavila na základě přes 20 let získaných zkušeností v oblasti kosmetologie, masáží a "tajů" čínské medicíny a praktikovaných metod.

Délka celého ošetření je 135 minut.
Aktuální ceník včetně možnosti permanentek najdete na mých stránkách www.kosmetikalaeva.cz

TĚŠÍM SE NA VÁS! Usmívající se 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama