Znamení zvěrokruku a vhodné ošetření-masáž

2. září 2015 v 19:41 | La Eva


Podle znamení zvěrokruhu jsem Vám doporučila tipy ošetření a masáží spolu v souladu s astrálním profilem každého ze znamení. Každé znamení má svoje slabosti a vhodnou masáží či nakombinováním rituálu ošetření lze odstranit tyto slabosti a nastolit rovnováhu a harmonii pro tělo a pleť. Vybrala jsem Vám přímo na míru ty nejlepší... Kosmetika a masáže La Eva.


Nejcitlivější částí těla každého BERANA je hlava, se kterou je spojena ztuhlost šíje, migrény, nespavost. Dopřejte si masáž hlavy a vlasů nebo uklidňující masáž šíje, krku, ramen anebo můj tip na odstranění bolesti hlavy a vypětí: lymfatická masáž hlavy a obličeje "La Eva" nakombinovanou s technikou štětců z rituálu ošetření dr.Hauschka. Všechny uvedené masáže Vás zbaví nahromaděného stresu.

PANNY by mohly zkusit baňkování. Trpí na problémy trávicího systému, problémy se žaludkem nebo střevy, mohou jim správně přiložené baňky značně ulevit. Masáž zad baňkami možná vypadá hrůzostrašně, dokáže však vyřešit mnoho zdravotních komplikací a detoxikuje organismus od nahromaděných jedů. Ty, které baňkování nemusí nebo nechtějí doporučuji: kombinaci reflexní masáž chodidel s kombinovanou masáží dolních končetin. Při masáži aktivuji energetické dráhy a reflexní body trávicích a vylučovacích orgánů v podobě dlouhých a jemných masážních tahů a tlaků.

VÁHY jsou pověstné svými citlivými ledvinami a močovým měchýřem. Pokud mají nějaké zdravotní problémy, většinou se nejprve projeví v oblasti bederní páteře. Můj tip: masáž pro harmonii celého těla a pleti v podobě kosmetického ošetření s masáží nohou (balíčku) nebo "jen" kosmetické ošetření "La Eva", kde dochází k celkové harmonizaci těla a pleti s francouzskou masáží obličeje, která navodí pocit pohody.

STŘELCI jsou často ohroženi úrazy a problémy s pohyblivostí kyčlí a stehen a všeho, co se týká oblasti pánve. Masáž celých nohou je pro ně skutečným balzámem pro tělo i duši. Můj tip: navštivte reflexní terapii, která se soustřeďuje na chodidla nebo vyzkoušejte lymfatickou masáž nohou.

Ohroženou částí těla u BÝKŮ je především krk a oblast hrdla (opakující se bolesti v krku). Masáž šíje Vám uleví od stresu a nahromaděného napětí. Můj tip: uvolňující masáž zad. Vřele doporučuji všem býkům se sedavým zaměstnáním.

RACI jsou plní emocí, jsou citliví, křehcí, více vnímavější na bolest a je jim příjemné, když je někdo utišuje. Můj tip: antistresová masáž těla v délce 100 minut. Masáž, která Vám dodá pocit pohody, bezpečí, ochrany, uvolnění a relaxace. Spojuje masážní tahy - drenáž s relaxací a aromaolejem.

Pro smyslné, silné a požitkářské ŠTÍRY není nic lepšího než masáž, která Vám dodá pocit pohody a uklidnění. Tak jako u raků je můj tip: antistresová 100 minutová aroma masáž. Slabostí štírů jsou psychosomatické těžkosti, které pramení z jejich úzkosti, někdy dokážete být agresivní a podráždění. Proto Vaší volbou je pocit bezpečí a pohody v podobě antistres. masáže.

Citlivá chodidla RYB si rozhodně zaslouží zvláštní pozornost. Masáž akupresurních bodů Vám pomůže nabrat vyčerpané síly a má pozitivní účinky na celý organismus. Můj tip: reflexní masáž nohou s bylinnou koupelí, která Vás uklidní a nastimuluje celé Vaše tělo. Budete se cítít, jako znovuzrození.

BLÍŽENCŮM by prospěla klasická masáž paží a rukou. Můj tip: masáž rukou. Je prováděna po celé délce každé paže, od konečků prstů až po ramena. Uvolňuje bolavé namožené ruce i kloubní spojení. Zlepšuje přívod a odvod krve ve tkáních, prohřívá končetiny a pomáhá odplavovat odpadní látky pryč z těla. Za použití výživného aroma tělového balzámu a v zimním období s nahřátým ručníkem. Masáž si určitě užijete.

Každý LEV to jistě dobře zná. Dříve či později na něj dolehnou problémy se zády a s páteří díky přepracovanosti, nervozitě a stresu. Můj tip: uvolňující masáž zad, šíje, krku, beder s větším přítlakem. Vyplatí se také pravidelně si nechat záda odblokovat odborníkem-fyzioterapeutem.

VODNÁŘI si mohou dopřát lymfatickou masáž celého těla, která má uvolňující, uklidňující a drenážní účinky. Jejich slabostí jsou problémy krevního oběhu, křečové žíly, celulitida, ale i nespavost. Můj tip: lymfatická masáž celého těla, která odstraní pocit těžkých nohou, bolest hlavy, dodá energii, rozproudí krevní a lymfatický oběh a po několika týdnech odstraní i celulitidu.

Lidé ve znamení KOZOROHA jsou ambiciózní, tišší, "cudní", ale i tvrdohlaví a kritičtí i sami k sobě. Proto jejich slabosti jsou spojené s končetinami, pokožkou, nehtami a vlasy. Můj tip: 130-ti minutové ošetření obličeje s masáží nohou. Při tomto ošetření zharmonizujete a zklidníte celé tělo, odplaví se nahromaděný stres a pesimistická nálada, zlepší se stav pleti a nastartuje metabolismus.

Svoje znamení si jistě najdete, ikdyž je záměrně vše napsáno "na přeskáčku" Rozpačitý
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama