Kdy je vhodná doba na kosmetiku a kdy na masáže

2. srpna 2015 v 17:45 | La Eva

Je jedno, kdy jdeme na masáž či kosmetické ošetření nebo kdy použijeme výživný oční nebo liftingový krém? Ne, není a načasování je někdy důležité, aby konečný výsledek měl požadovaný a výsledný efekt.

  1. KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ - jeho doba je nejvhodnější v ranních a dopoledních hodinách, kdy se Vaše pleť probouzí, začíná přijímat výživné látky, vitamíny, minerály aj.z použitých přípravků a také vzhledem ke kosmetické masáži, která nastartuje Váš přirozený metabolismus pleti, prokrví, vyhladí, odvodní a zregeneruje Vaši pleť a tím zrychlí a odstartuje veškeré funkce Vaší pleti. V neposlední řadě je i to, že veškerá omlazující, liftingová, anti-age, regenerační, obnovující a lymfatická ošetření či masáže fungují s funkcí a mimikou obličeje.
  2. OČNÍ A LIFTINGOVÉ ČI VÝŽIVNÉ KRÉMY - NIKDY !!! je nepoužívejte na noc, je to zbytečné! Oční, liftingové a anti-age krémy či vysoce výživné regenerační krémy fungují pouze přes den s mimikou tváře. Vaše pleť či oční okolí je nevstřebá přes noc, naopak, v noci se pleť čistí a regeneruje, vylučuje a vyplavuje a to jí naopak brání v její přirozené funkci.
  3. LYMFATICKÉ MASÁŽE - ve většině případů jsou vhodné v ranních a dopoledních hodinách, kdy více přijímáte tekutin, přirozeně se hýbete, zrychluje se metabolismus. Obzvlášť v době očistných (detoxu) kůr. K večeru jsou vhodné pro ty, kteří si chtějí odpočinout a ulevit unaveným svalům a kloubům. Když je tělo vyčištěné a nejsou v něm spazmy či toxiny, většinou Vás lymfatická masáž nakopne, dodá energii a nastimuluje. Důležité je navýšení tekutin, aby se z těla odplavily veškeré, masáží vyplavené,"neduhy". Věděli jste, že někdy je lepší a vhodnější i na svalové bloky a spasmy, unavené a namožené svaly, po sportovním výkonu či tůře, absolvovat lymfatickou masáž celého těla a ne sportovní či svalovou?!
  4. UVOLŇUJÍCÍ, RELAXAČNÍ A ANTISTRESOVÉ MASÁŽE - tyto druhy masáží je vhodné čerpat a užívat si v odpoledních či večerních hodinách, kdy tělo snižuje svůj energetický výdej, zklidňují se metabolické pochody a celkově se začíná připravovat k odpočinku a spánku. Občasné stavy, jako zima, chlad, zimnice, třesavka, silná únava, migréna, ve vyjímečných případech i nevolnost jsou projevem nahromaděných toxinů a spazem v oblasti svalů, které se masáží uvolnily. Doporučuji odpočinek, lehkou stravu po masáži, čistou vodu či uklidňující čaj, teplou sprchu a udržovat tělo v teple. Nepijte alkohol, nápoje s obsahem kofeinu a nesportujte, nejlépe 24 hodin po masáži.

Ať si vybetete a zvolíte cokoliv, je důležité, abyste si masáž či kosmetické ošetření užili Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | Web | 21. dubna 2016 v 14:58 | Reagovat

V kosmetice se příliš nevyznám, tak nemohu posoudit ale co se masáží týče, tak to můžu podepsat.

2 bioamalka bioamalka | 27. dubna 2016 v 15:23 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama