Hezká slova & skutek utek

30. července 2015 v 23:36 | La Eva


Život očima La Eva ... díl 9.

Říkám si, zda se stále najdou tací, kteří platí za hezká slova napsaná v upoutávce na služby a za prostředí, které je rádoby luxusní, ale skutečnost se míjí účinkem? To je, jakobych šla do ul.Pařížská koupit si boty, protože tam je to přeci TOP, ale po ujití 20 metrů se mi rozpadnou na noze. Ale to přece nevadí, hlavně, že jsou z Pařížské!

Jak jsem se dnes přesvědčila, ano najdou se tací, co si zaplatí nehorázné peníze za něco, co hezky zní, když se to čte, je to v prostředí, kde to ještě lépe zní, ale výsledek oné procedury se míjí účinkem. Ale to přeci neva, důležité je že jste tam byli a zaplatili.

Co tím chci říct? Změnit texty na stránkách, vepsat "kouzelná" slovíčka : aromarituál, uklidňující ritiál, anticelulitidový zábal za patnáct stovek, který nemá absolutně žádný účinek, ale pouze hezky zní, udělat kompletní ošetření pleti, včetně liftingové, protivráskové, anti-age, omlazující, lymfatické, uklidňující a nadčasové masáže, která trvá 5 minut a celkové ošetření 45 minut, včetně výživné masky. Pod tohle se nemůže přece podepsat žádná prefesionální kosmetička!
Jít tam, kde Vám poradí, neslíbí neskutečné, slova předčí skutky a úsměv a profesionalita je "cítit" už mezi dveřmi, tam jste správně. Běžte tam, kde profesionálové jsou a ne tam, kde si na ně hrají a slibují Vám nemožné.


ACTA NON VERBA!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama