Kosmetická masáž ano, či ne?

31. března 2015 v 8:00 | La Eva


Kosmetická masáž, ano či ne?

Ve věku mezi 25 - 30 začíná pleť stárnout, je to věk, kdy má žena život před sebou. V tomto období kůže na některých místech začíná ztrácet lesk, pružnost, pevnost, objevují se první vrásky, kruhy pod očima, povadlé kontury po probdělé noci. Proto je důležité se o ni začít starat. Nejen domácí péče vše "nezachrání" a nespraví, je důležitý výběr vhodných přípravků pro každý typ pleti, znát potřebu pleti v aktuálním období atd. S výběrem a používáním Vám poradí zkušená asistentka na prodejně, nejlépe však Vaše kosmetička, která ví a zná Vaši pleť, Vaše potřeby a nároky. Nejdůležitějším krokem pro aktivaci a nastartování metabolismu Vaší pleti a aby Vaše pleť správně fungovala je důležité správně provedené kosmetické ošetření a masáž.
Kosmetická masáž " La Eva" nastartuje Váš přirozený metabolismus pleti, aktivuje kolagenová a elastinová vlákna, povzbudí pleť, aby správně fungovala po 28-31 dní, než dojde k její úplné obnově. Vaše kosmetické přípravky pak lépe fungují, pleť více hydratuje, regeneruje, je svěží, vláčná, mé oblíbené slovo: je šťavnatá Usmívající se , hluboké vrásky se zjemní a jemné se vyhladí, ustupuje akné, nadměrná mastnota, suchost, pnutí, dermatitida, povadlé kontury, aktivuje se lymfatický systém v oblasti hlavy, krku a dekoltu, zmizí otoky v obličeji apod.

Kosmetické ošetření není jen o "vymačkání pupínků" a nanesení masky, kouzlem kosmetického ošetření je správně provedená kosmetická masáž, která by měla trvat nejméně 15-20 minut (včetně mikromasáže očního okolí).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama